Jedna od najljepših žena planete, Šarliz Teron, decenijama plijeni pažnju kako izgledom, tako i glumačkim umijećem, koje joj je i donijelo najprestižniju filmsku nagradu – Oskar. Neki bi rekli da kako vrijeme protiče, Teronova stara kao vino, te da izgleda sve bolje.  

Ali, ako je vjerovati nekim korisnicima društvenih mreža koji pokušavaju da uhvate talas teme oko alžirske bokserke Imane Kelif, o kojoj smo pisali, Teronova je promijenila pol. U jednom postu se kaže: (arhivirano: ovdje

Charlize Theron..Biološki muš…*&*..karac..odstranjuje Adamovu jabuku kako bi se pretvarao da je žensko.. 
Procedura se zove operacija trahealnog brijanja.. 

Jedini dokaz za ovu teoriju je fotografija Teronove, na kojoj se vidi da na prednjem dijelu vrata ima ranu. 

Zapravo se radi o fotografiji iz 2013, kada su se raspisali i svjetski mediji:  

“Šarliz Teron se oporavlja nakon operacije na vratu, E! Novosti su saznale. Zapanjujuća 38-godišnjakinja odlučila se na lakši zahvat zbog povrede koju je zadobila prije nekoliko godina. Prema izvorima, dobitnica Oskara je povredila pršljen dok je bila na snimanju hita Aeon Flux iz 2005. „Ona je dobro“, objašnjava izvor. „To nije bila velika stvar i vrlo mala procedura… odlučila je da se u privatnosti izbori iskušenjem, ali je na svom posljednjem javnom pojavljivanju nosila mali zavoj na vratu. Tokom Variety 5th Annual Power of Women događaja na Beverli Hilsu 4. oktobra, Teronova je nosila binelu koktel haljinu sa odgovarajućom maramom, u pokušaju da pokrije flaster.” 

Ako nekome i treba dokaz da je Teronova rođena kao žena Britannica piše da je trenirala balet, da se bavila modelingom, a tek šta reći o njenoj glumačkoj karijeri… Za sve to vrijeme neko bi valjda primijetio da je zapravo – muško.  

A, za sve one koji žele da vide progresiju jedne od najljepših žena na svijetu kroz godine, evo par linkova

Sporna objava dobija ocjenu – lažna vijest.  

Ocjenu “Lažna vijest” dobija originalni medijski izvještaj (u potpunosti proizveden od strane medija koji ga je objavio) koji u sebi sadrži činjenično pogrešne tvrdnje ili informacije. Za sadržaje koji se ocjenjuju kao lažne vijesti može se pouzdano utvrditi da su kreirani i diseminirani sa namjerom da dezinformišu javnost, to jest da tvrdnju koja je u potpunosti lažna predstave kao činjenicu. 

 

In this article